Víte, jak vybrat bazén a na co byste si měli dát pozor?

Také už se nemůžete dočkat léta? Koupání, opalování a veškeré radovánky, které k tomuto období patří. A bez pořádného bazénu by to nebylo ono. Navíc bazén dnes už není jen letní doménou, pokud zvolíte zastřešení, můžete se koupat od dubna do listopadu. Jenže každý máme jiné priority, a hlavně není snadné narazit na solidního prodejce. V tomto článku vám poradíme, jak vybrat plastový bazén, a hlavně na co si dát pozor.

Bazény Šulc – rodinná firmy s tradicí

Nabídek s bazény a bazénovou technikou je celá řada. Ne vždy se však jedná o solidní prodejce, kteří vám chtějí dát to nejlepší. Bazény Šulc staví především na rodinné tradici. Tato ryze česká firma si zakládá především na dobrých vztazích se zákazníky. V

jak na výběr plastového bazénu
Jak na výběr správného plastového bazénu

nabídce najdete mimo jiné bazény v barvě Caribic, která jak již název napovídá dokonale evokuje moře nebo nebe chcete-li. Krásně se v tom zrcadlí voda, což je další nesporná přednost. Tyto plastové bazény dodává německý výrobce Röchling, který má oboru dlouholetou praxi.

Proč zvolit bazény Šulc? Pan Šulc radí, jak vybrat bazén a při výběru se nespálit

Protože výběr bazénu není snadný, je vždy dobré vědět, jak vybrat bazén, a hlavně od koho. Plasty jsou svařované nejmodernější technologií na trhu, což zaručuje kvalitu a pevnost svárů. Velkou předností je především to, že nabízíme schody k obetonování, což u každého prodejce nenajdete. Někteří to dělají tak, že je vyrobí schody vcelku a vloží tam plastové podložky. Schody se pak prohýbají a voda pod nimi se kazí. Toho se u bazény Šulc obávat nemusíte. Schody jsou vyřízlé, a podbetonují se, díky tomu se neprohýbají a voda se nekazí.

K bazénům dodáváme 12-kubíkovou filtraci a kolem bazénů vše propojujeme pevnostní hadicí. Máme bazén zakončený coulovou 32 mm hadicí, která funguje jako vlnolam. Bazén dokonale vyrovná a je také pohodlná při sezení.

A pokud budete chtít zastřešení bazénu, žádný problém. K zastřešení dodáváme obousměrné pochozí kolejnice prodloužené za bazén, takže jednotlivé díly jezdí dopředu i dozadu, což je velmi pohodlné a praktické.