Vložkovaný bazén fólií DLW

Jedná se o skelet libovolného tvaru a velikosti s jednotnou nebo i proměnlivou hloubkou. Vše záleží pouze na Vás co si zvolíte. Tento skelet může být postaven z betonových  prolévaných tvárníc (ztracené bednění) popřípadě pro docílení lepších tepelněizolačních vlastností z polystyrenových tvárnic (thermomur).

Takto vyzděný skelet je vyvložkování  PVC-P fólií (těžkou fólií) formou horkovzdušného svařování. Námi používaná PVC-P fólie je od renomované firmy DLW a Cefil což nám umožňuje poskytnout záruku 10 let. Fólie DLW delifol je vysoce odolná proti mechanickému poškození a proti UV záření. DLW delifol je „Sanitized“ což zabraňuje usazování bakteriím a plísním. Díky těmto technologiím je bazén z DLW delifol fólie s životností přesahující 40 let na vrcholu jednotlivých řad. Touto technologií lze snadno provádět rekonstrukce starých betonových nebo již nevyhovujících plastových bazénů.

V nabídce je šest barevných typů, včetně mramorového a mozaikového vzoru.

Bazény na míru dle vašeho přání

Technologie výroby bazénového skeletu KB BLOK – výstavba  bazénového skeletu z betonového ztraceného bednění THERMOMUR – výstavba z dutých polystyrenových tvárnic ze speciálního polystyrenu podobajícímu se zvětšeným prvkům stavebnice LEGO. Tato výstavba bazénového skeletu je charakteristická nejenom svou jednoduchostí, ale především bezkonkurenčními izolačními vlastnostmi. Rozměr 250 x 250 x 1200mm (0,3m2)

Dodací lhůta: 4 týdny