Plastové bazény

Kvalitní a levné plastové bazény do země

Nabízíme Vám kvalitní a levné plastové bazény, včetně veškerého příslušenství (např. UV lampy, ionizéry, vysavače a kvalitní filtrační jednotky). Vyrábíme obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v různých velikostech, přesně dle přání zákazníka! Bazén je místem pro zábavu, osvěžení, relax a uvolnění, ale také sportovní vyžití a radostné setkávání s rodinou, či přáteli.

Dopřejte si zmíněné aktivity i Vy! Naše plastové bazény EU do země mají vysokou kvalitu, dlouhou životnost, působí luxusně a jsou chloubou každé zahrady.

Výroba plastových bazénů

Kvalitní plastové bazényVyrábíme celoplastové, obdélníkové plastové bazény v barvě caribic ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics s letitou tradicí výroby PP desek. Tento materiál je prověřený pro stavbu bazénů, odolávajícím mrazům i přímému slunečnímu záření. Pro lepší stabilitu a dokonalou statiku jsou naše plastové bazény vyztuženy venkovním žebrováním (bazény s touto konstrukcí mají mnohem větší pevnost i při tloušťce 5 mm).

Levné plastové bazény, které nabízí vysokou kvalitu!

Plastové bazény do země vyrábíme za použití nejmodernějších technologických postupů, díky kterým jsme schopni garantovat opravdu vysokou kvalitu. Plastové bazény jsou opatřeny UV stabilizací a ochrannou fólií proti možnému poškrábání ve výrobě. Také schodiště, které je technologicky a výrobně perfektně zpracované, je z hlediska kvality a praktičnosti (i díky podbetonování) nepřekonatelné! 

Plastové bazény na míru

Výroba plastových bazénů je možná v různých velikostech od 4 × 3 × 1,2m až do rozměru 7 × 3 × 1,5m přesně dle přání zákazníka! Zahradní bazény zapuštěné do země vyrábíme v modré barvě caribic. Tato barva je hitem posledních let a u našich zákazníků je velmi oblíbená. Oblíbené jsou též bílé bazény díky svému čistému vzhledu. Vnitřní plastové rohové schodiště vyrábíme ze speciálního protiskluzového materiálu o tloušťce 8 mm určené k podbetonování.

Výhody bazénu s rohovým plastovým schodištěm, které je podbetonované:

  • schody se nikdy neprohnou nejsou vypodložené plastem, (Ještě se nikdy nestalo, že by byly schody špatně podbetonované a časem se prohýbaly, jak tvrdí někteří pomluvači od konkurence.)
  • nekazí se pod nimi voda (u vnitřních vestavěných schodišť pro zapuštěné bazény na zahradu totiž vzniká problém se znečištěnou vodou (v podschodovém prostoru), kterou nelze vyčistit!,
  • uvnitř jsou kvalitně provařené,
  • mají speciální protiskluzovou úpravu.

Příslušenství, které je vhodné pro plastové bazény na míru? 

Plastové bazény levněSolinátor (slaná voda), nebo UV lampa, ionizér s přírodními polymery.

Všechny naše bazény osazujeme solinátorem (je to slaná voda, která má léčebné účinky a ničí vodní kámen), nebo UV lampou, ionizérem a přírodními polymery. 

Ať už máte na zahradě luxusní plastový bazén do země, částečně zapuštěný bazén, zapuštěný bazén se zastřešením, malý zahradní zapuštěný bazén, velký rodinný bazén, či nejlevnější plastový bazén na trhu, nezatěžujte zbytečně Vaše zdraví škodlivými desinfekcemi a k bazénu si pořiďte uvedené zařízení. Chlór totiž může způsobit podráždění kůže, očí a horních dýchacích cest zejména při vdechování aerosolu těsně nad vodní hladinou.

Cena za plastové bazény je velmi příznivá

Polypropylenové plastové bazény EU mají oproti bazénům z jiných materiálů velmi dobrý poměr kvalita – cena (tyto bazény lze nakoupit levně a nemusíte tak zdlouhavě čekat na zapuštěné bazény v akci či výprodej). Stavební část a instalace je také relativně nenáročná, ale je jasné, že každý nemůže vědět o stavbě bazénu vše. Proto Vám rádi poskytneme naše zkušenosti a přijedeme poradit, jak a kam bazén umístit, kde zabudovat schodiště, kam a jak daleko odsouvat zastřešení bazénu, jakou vybrat filtraci, UV lampu, světlo či protiproud, kam umístit šachtu na technologii atd.

Protože víme, jak některé stavební firmy pracují, jsme schopni poskytnout potřebné informace a nákresy pro stavbu bazénu svépomocí. Cena zabudování bazénu svépomocí je velmi příznivá.

Na závěr jsme shrnuli hlavní výhody! Plastové bazény na zahradu nabízí:

  • vysokou životnost a odolnost,
  • možnost zhotovení v různých tvarech a rozměrech dle požadavku zákazníka,
  • jednoduchou a rychlou montáž,
  • snadnou údržbu,
  • příznivou cenu,
  • luxusní vzhled, který nebrání ve výhledu.

V naší firmě jsme pro Vás připravili vzorový plastový bazén, u kterého Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy a předvedeme funkčnost příslušenství a zastřešení. Jsme Vám k dispozici 6 dní v týdnu a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kvalita a Vaše spokojenost je odrazem naší firmy!