Výrobce plastových bazénů – Bazény Šulc

Výrobce plastových bazénů

Podle čeho vybírat spolehlivého výrobce plastových bazénů? Poradíme vám několik tipů, na co se při výběru výrobce bazénu zaměřit!

Kvalitní výroba bazénů a spolehlivé materiály

Základním ukazatelem při výběru vhodného výrobce bazénů je kvalita použitých materiálů, protože ta zajistí odolnost a dlouhou životnost vašeho bazénu. Neméně důležitá je také samotná výroba bazénu. My v Bazény Šulc se zabýváme výrobou plastových bazénů svařovaných na CNC stroji, protože bazén vyrobený z plastu je pevný, trvanlivý a stálý. K výrobě používáme léty prověřený německý materiál Röchling.

Další možností, kterou však nabízí naše konkurence, je výroba laminátových bazénů. U tohoto materiálu je však několik nevýhod. Laminát je křehký, lámavý a mohou se u něj třepit vlákna. Proto bazény vyrobené z laminátu nedoporučujeme.

 

výrobce plastových bazénů

Důležitost zakončovacího lemu

Někteří výrobci bazénů bohužel zcela opomíjejí důležitost síly zakončovacího lemu bazénu. My používáme zakončovací lem vyrobený ze silné PP trubky 32 mm, jiné firmy však používají pouze slabou trubku o síle 25 mm, což vede ke zkroucení okrajů bazénů a jeho postupnému poškození.

Vestavěné vnitřní schodiště

Za velkou výhodu při výběru výrobce bazénu považujeme, pokud výrobce vyrábí bazény s vestavěným vnitřním schodištěm k podbetonování, nikoli na plastových podložkách. Sami se zaměřujeme na výrobu bazénu s vnitřním vestavěným schodištěm k podbetonování, protože se nám to velmi osvědčilo a schody nemohou prasknout. Na vestavěném schodišti nehrozí zranění, a díky tomu, že je vnitřní, nemusí se prodlužovat zastřešení.

Jako výrobce bazénů dbáme na bezpečnost a vyrábíme schodiště kulaté, rohové a navíc protiskluzové.

 

výrobce plastových bazénů

Doprava a montáž zdarma

Vámi vybraný výrobce bazénů by navíc měl být schopen vám bazén dopravit i se zastřešením až na místo a namontovat. Ušetří vám tak nespočet práce a starostí. Vy si tak můžete brzy užívat nového bazénu, který vám vydrží po mnoho let!

Naše bazény a zastřešení rozvážíme a montujeme po celé České republice. S námi již nemusíte hledat spolehlivého výrobce plastových bazénů, právě jste ho totiž našli! Neváhejte nás kontaktovat.