Jaké jsou bazény od firmy Marimex

Společnost bazény Marimex je jedním z největších dodavatelů zboží v oblasti bazénů. Na tuto oblast se specializuje více než 25 let. Mimo jiné nabízí také relaxační techniku, jako jsou například trampolíny Marimex, infrasauny, sauny či vířivky Marimex, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek.

Nadzemní bazény Marimex

Marimex se zaměřuje na nadzemní bazény, které jsou v posledních letech velmi oblíbené, protože nejsou finančně ani prostorově náročné. Na druhou stranu nejsou uzpůsobené k dlouholetému používání, jako například zapuštěné plastové bazény od Bazény Šulc.

Tyto bazény Šulc jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu – speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem od německé firmy Rőchling Engineering Plastics, který je prověřený pro stavbu bazénů.

Sídlo Bazény Marimex

Sídlo společnosti Marimex se nachází v Praze Libuši, kde naleznete i showroom. Je zde vystavena většina bazénů, infrasaun, trampolín či vířivek od Marimex. Showroomy nabízí i další výrobci bazénů v České republice.

Společnost Bazény Šulc si pro své zákazníky připravila vzorový rodinný zahradní bazén, u kterého vám rádi zodpoví vaše dotazy a předvedou příslušenství a zastřešení. Jedná se o rodinnou firmu s osobním přístupem a ochotou.

Marimex bazénové příslušenství

Marimex má ve své nabídce také bazénové příslušenství, jako například bazénovou a pískovou filtraci, bazénovou chemii a další příslušenství (bazénový vysavač, síťka…). Součástí nabídky je také čištění bazénů a solární ohřev.

Bazény Marimex nabízí také bazénové sady s příslušenstvím, které obsahují komplexní balení všeho, co pro zprovoznění nadzemního bazénu potřebujete.

Sety bazénů jsou také v nabídce firmy Bazény Šulc, přičemž zde naleznete bazény zapuštěné do země ve velmi oblíbené třpytivé barvě Caribic. Součástí jsou také plastové protiskluzové rohové schody připravené k podbetonování. Samozřejmostí je i další příslušentví, které najdete v konkrétních nabídce daného bazénového setu.

Marimex náhradní díly

Bazény Marimex též nabízí náhradní díly pro bazény, filtrace, trampolíny, vysavače či pro zastřešení.

Podívejte se také na naši nabídku bazénů.