Tepelné čerpadlo k bazénu Vám zajistí optimální teplotu vody

Vysvitlo sluníčko, venku bylo teplo a vy jste se rozhodli zajít si do zahradního bazénu, ale zjistili jste, že voda na vás byla příliš studená? Je-li delší dobu zima, voda v bazénu se ochladí a jak se teploty zvednou, bude to bazénu chvíli trvat, než se voda opět vyhřeje. Pořídíte-li si k bazénu tepelné čerpadlo, nebude vás nic takového už trápit.

Vyhřívání bazénu s tepelným čerpadlem

Tepelné čerpadlo k bazénu snadno pomůže prodloužit koupací sezónu, jelikož vám snadno pomůže vodu ohřát, aby se v ní dalo zase brzy koupat. Některá čerpadla umít též bazénovou vodu ochladit, přijde-li vám, že je voda příliš teplá. Můžete tak mít vodu připravenou ke koupání, ať je venku zima nebo teplo.

Jak fungují tepelná čerpadla k bazénu?

Tepelná čerpadla obecně fungují na principu výměny tepla mezi jednotlivým prostředím. Ty k bazénu nejčastěji fungují na principu vzduch-voda, tedy že berou teplo z okolního vzduchu a přenáší ho do bazénové vody. Také se lze setkat s čerpadly na principu voda-voda a země-voda, ty ovšem u podzemních bazénů vyžadují výkopové práce a tak je dobré s nimi počítat už při navrhování bazénu.

Bazény s tepelným čerpadlem od Šulce

Nabízíme Vám kvalitní plastové bazény s tepelným čerpadlem z kopolymerového materiálu od německé firmy Röchling. Naše bazény jsou většinou obdélníkové s kulatými rohy, ale na přání Vám též můžeme vyrobit hranatý bazén. Využijte našich výhodných bazénových setů s příslušenství. Nezapomeňte v dolní části nabídky zaškrtnout, že chcete i tepelné čerpadlo. K tepelnému čerpadlu bude též hodit zastřešení bazénu, díky kterému se budete moci koupat za jakéhokoliv počasí.