Nechejte Váš bílý bazén opravdu zářit díky své sněhobílé barvě!

Bílý bazén

Chcete, aby Váš bazén vypadal už na první pohled čistě a luxusně? Díky bílé barvě bude všem na první pohled jasné, že bílý bazén od Bazény Šulc je pravá kvalita!

Představujeme nejnovější novinku v naší nabídce, bílé plastové bazény! Bazény v této barvě vyniknou v zahradě a budou vypadat luxusně a čistě. Na bílé by přece byla vidět každá šmouha. Proto při pohledu na bílý bazén okamžitě víte, že je čistý. A i ostatní tak vidí, jak dobře se o svůj bazén staráte.

Luxusní bílý vzhled a nejvyšší kvalita - to jsou bazény od Šulce!

Představte si tu pohodu. Parné odpoledne, drink v ruce a vy přijdete k vašemu zahradnímu bazénu, ve kterém se krásně třpytí voda, která hází bílé odlesky po celé zahradě a celou jí tak rozjasní. Na slunci jeho bílá barva naprosto vynikne a navíc se díky svým schopnostem odrazu světla bílá barva snaží sluneční svit spíše odrážet, než ho pohltit. V bazénu tak bude příjemné klima místo toho pařáku venku.

Německá kvalita za české ceny

Náš materiál, který používáme pro stavbu bazénů od Šulce, je špičkové kvality. Díky němu bazény nejen dobře vypadají, ale také dlouho vydrží. Materiál od německé firmy Röchling je odolný, snadný na údržbu, a hlavně dobře vypadá. A to je přesně to, čeho si na tomto materiálu ceníme.

Luxusní bílý bazén

Vestavěné schodiště je sázka na eleganci a bezpečnost

Dalším prvkem, který dodá Vašemu bazénu elegantní vzhled je vestavěné rohové schodiště s protiskluzovou vrstvou. Díky němu vstup do bazénu působí elegantně a narozdíl od žebříku se snadno udržuje čisté. Navíc je pro použití bezpečnější než žebřík a nebudete se muset bát, že se na něm může kdokoliv zranit.

Také nabízíme zastřešení bazénu, které Vám umožní prodloužení koupací sezóny, zabrání zbytečnému sbírání nečistot ve vodě a také zajistí, že do zapuštěného bazénu nikdo omylem nespadne.

Luxus, čistota a elegance v jednom bazénu? Odpověď je bílé bazény Šulc!

Naším cílem je instalovat zákazníkům pouze kvalitní zahradní bazény zářící čerstvě padlý sníh, ve kterých si užijí krásné chvíle! V naší nabídce jsou pouze prvotřídní bazény z prověřeného německého materiálu s UV stabilizátorem. Díky tomu odolávají mrazům i přímému slunečnímu záření!

 

Můžete se tak těšit plastovým bazénem vysoké kvality a luxusního designu, který bude na vaší zahradě vynikat!