Provádíme servis bazénů a elektromontážní práce

Servis je důležitou součástí života Vašeho bazénu. Díky němu Vám vydrží spoustu let přesně takový, jaký jste ho koupili. Nabízíme možnost servisu a oprav plastových bazénů v Praze, Středočeském kraji ale i do vzdálenosti 200 km od sídla firmy! Nemusíte tak hledat jiné firmy, které jsou v nejbližším městě, ale poté Vám oznámí, že jste od nich moc daleko!

Veškerý servis, jaký byste si přáli

Nabízíme profesionální záruční i pozáruční servis bazénů a bazénového příslušenství. Co vše si pod takovým servisem představit?

  • Oprava a údržba filtračních čerpadel 
  • Oprava a servis čerpadel a motorů
  • Oprava a servis tepelných čerpadel
  • Oprava a montáž solinátorů
  • Oprava po zatopení šachet
  • Výměna písku v pískové filtraci
  • Montáž nového zastřešení bazénu
  • Oprava a výměna dalších komponentů bazénového příslušenství
  • Prodej a instalace nového příslušenství

Toto je jen příklad toho, co nejčastěji provádíme. Máte-li s bazénem jiný problém, neváhejte se na nás obrátit a my Vám zařídíme vše, co je v našich silách.

Nestíháte zazimovat a odzimovat svůj bazén?

Příprava bazénu na zimu a poté jeho opětovné zprovoznění na jaře je velmi důležitou součástí jeho dlouholeté údržby. Zazimování a odzimování bazénu je něco, co je schopen provést majitel bazénu a není třeba profesionálního technika, ovšem pokud nestíháte nebo se Vám do toho nechce, rádi tyto úkony provedeme za Vás. Kdy a jak provést zazimování najdete v našem článku o zazimování bazénů.

Chcete vyměnit starý za nový?

Pořídili jste si kdysi dávno bazén a teď už je starý, oprýskaný a rozbitý? Nebo se z něj ztrácí voda? Chcete ho nahradit novým a kvalitním? Rádi Vám vyměníme starý a rozbitý bazén od jiných firem tím naším! Naše bazény skvěle sednou do vyhloubené díry po bazénech Mountfield, ale určitě si poradíme i s jinými bazény od konkurenčních firem. Nebudete se tak muset trápit s tím, co udělat se starým bazénem a případnou dírou, která by po něm zbyla.

Proč zrovna my?

Jsme rodinná česká firma, která bazény vyrábí a dodává. Proto máme s bazény spoustu zkušeností a víme tak moc dobře, jak bazény opravovat. Naše recenze o nás mluví jen s chválou a my své pověsti chceme dostát. Navíc je naší oblastí celá ČR. Přijedeme tedy za Vámi a Vaším bazénem kamkoliv. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi vše odpovíme!

Servisní technik

Karel Šulc ml.
tel.: +420 722 595 559

Elektromontážní technik

Jan Hynek
tel.: +420 603 187 955