S bazénem na splátky máte koupání ještě blíže

Toužíte po bazénu na vaši zahradu, ale nemáte nyní dostatek prostředků? Plánujete úpravu zahrady nebo stavbu domu a chcete mít vše hotové bez pozdějších zásahů, které by se mohly prodražit? Nyní si můžete pořídit kvalitní plastový bazén se zastřešením na splátky. Vyřízení značkového financování i následné realizace bazénu je snadné a zvládnete ji během několika jednoduchých kroků.

  • Získejte vysněný bazén na zahradu na splátky
  • Vyřízení splátek je rychlé a snadné
  • Výše úvěru a počet a výše splátek je jen na vás
  • Proč čekat a odkládat si na zahradní bazén, když ho můžete mít hned?

Jak tedy postupovat, pokud chcete bazén na splátky?

Nejdříve si vyberte bazén, jaký chcete. Pokud si nevíte rady, náš specialista vám rád pomůže s výběrem a poskytne všechny informace, které pro realizaci bazénu potřebujete znát.

Získejte bazén s úvěrem na míru

Jakmile budete vědět, jaký bazén chcete, ozvěte se nám a dohodneme se na termínu realizace a celkové konečné ceně. Zároveň vám předáme kontakt na úvěrového specialistu našeho partnera, České Spořitelny. S ním si dohodnete schůzku a také získáte informace o dokladech potřebných na vyřízení financování.

Česká spořitelna vám vyjde vstříc

S úvěrovým poradcem se dohodnete na všem potřebném ohledně financování vysněného bazénu. Volba finančního produktu, výše úvěru a počet splátek se plně přizpůsobí vašim možnostem a potřebám. Samozřejmostí je možnost sjednat pojištění schopnosti splácet, možnost předčasného splacení či dalších výhodných podmínek. Veškeré jednání probíhá pouze mezi vámi a úvěrovým specialistou České Spořitelny, naše společnost do něj nijak nezasahuje.

A pak už se jen koupete…

Po vyřízení financování zbývá poslední krok – podepsání smlouvy o realizaci bazénu. Díky našim zkušenostem a použití špičkových technologií dokážeme projekty dokončovat skutečně rychle a ve vynikající kvalitě. Vy se pak už jen koupete ve svém novém zahradním bazénu.

Potřebujete poradit?

Nejste si jisti, jaký bazén se hodí na vaši zahradu? Lámete si hlavu, kam přesně ho umístit? Potřebujete poradit se něčím jiným? Neváhejte se na nás obrátit, se vším ohledně zahradních bazénů, vířivek, saun a dalších relaxačních záležitostí vám rádi pomůžeme.

Veškeré informace o způsobu financování, výši a délce úvěru a celkové zaplacené částce poskytuje úvěrový poradce poskytovatele úvěru.