Probuďte v sobě sportovce díky hranatému bazénu!

Hranatý bazén

Nelíbí se Vám kulaté bazény? Chtěli byste raději bazén s hranatými rohy, jako to mají v aquaparcích, protože si tak při plavání přijdete jako vrcholový sportovec? Rádi Vám takový bazén uděláme přímo u Vás doma!

Ať už chcete bazén s hranatými rohy kvůli Vašemu plavání, nebo prostě se Vám jen líbí více z estetického hlediska, bazény Šulc Vám splní všechna Vaše přání!

Atraktivní vzhled

Zakulacený plastový bazén je možná hezký na pohled sám o sobě, ale pokud je všechno okolo něj hranaté, působí někdy jako pěst na oko. Hranatý bazén poté esteticky více zapadá ke všem těm ostrým hranám okolo něj. Bazén do země je přece jen něco, co bude Vaši zahradu zdobit trvale. Je tedy důležité, aby vypadal luxusně a kvalitně a aby Vaše oko ničím nedráždil.

Jako v olympijském bazénu

Dalším důvodem, proč hranatý bazén může být zajímavější než ten se zakulacenými rohy je ten, že bazén s hranatými rohy vypadá profesionálněji. Každý bazén, který se používá pro závodní sporty je hranatý. I na olympiádě, té nejvyšší metě sportovců, je bazén hranatý. Každý, kdo tak miluje sport může plavat po svém bazénu doma na zahradě, ale stále si říkat, že to je příprava na výkony v olympijském bazénu. Pro lepší trénink Vám navíc rádi vybavíme zahradní bazén příslušnými doplňky, jako například protiproudem.

Kvalita a luxus - to jsou bazény od Šulce

Rodinné bazény od nás nejsou nějaký laciný šmejd z materiálu, který na to není vhodný. Bazény vyrábíme z kopolymerového plastu s UV stabilizátorem od německé firmy Röchling. Můžete se tak spolehnout na tu známou německou kvalitu, díky které nebudete muset za chvíli řešit, že se s bazénem něco stalo. Bazény vyrábíme v modré barvě Caribic, díky kterému se v něm voda na pohled krásně třpytí. A pokud modrá není ta volba pro Vás, nově také nabízíme bazény v bílé barvě.

Kvalitní a luxusní hranaté bazény

Příslušenství

K našim bazénům nabízíme také velkou řadu příslušenství a doplňků. Naše bazény vybavujeme rohovým podbetonovaným schodištěm s protiskluzovou úpravou, díky čemuž se zvýší bezpečnost a zároveň nebudete muset řešit nečistoty usazující se pod žebříkem. Všechny bazény osazujeme solinátorem nebo UV lampou, ionizérem a přírodními polymery. Můžete si tak užít čistou vodu bez nutnosti použít chlor, který jen zbytečně dráždí pokožku. Písková filtrace navíc umožňuje vyčištění nečistot přirozenou cestou, bez zbytečné chemie. Také Vám rádi postavíme nad bazénem zastřešení, díky kterému budete moci prodloužit svou koupací sezónu a počasí Vás už od Vašeho účelu si jít zaplavat nemůže odradit.