I plastový bazén může být luxusní

Pod pojmem luxusní bazén si mnozí z nás často představí bazény z nerezové oceli, z betonu nebo jiných speciálně určených materiálů. Stejnou funkci může ale plnit také plastový bazén, pokud je vyroben z kvalitního materiálu. Jednoduše řečeno, i plastový bazén může být luxusní.

Základem je kvalitní materiál

Většina běžných plastových bazénů samozřejmě nepůsobí jako luxusní. Jsou totiž vyrobeny z obyčejného plastu, který se časem opotřebuje a je na něm velice brzy znát jeho používání. Avšak nelze všechny plastové bazény tzv. házet do jednoho pytle.

Velice totiž záleží na materiálu, ze kterého je plastový bazén vyroben. Naše společnost vyrábí celoplastové obdélníkové bazény ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem od německé firmy Rőchling Engineering Plastics.

Tento výrobce má letitou tradici výroby PP desek, které jsou prověřeným materiálem pro stavbu bazénů – odolávají mrazům i přímému slunečnímu záření. Všechny naše bazény navíc splňují požadavky Evropské unie.

Naše plastové bazény mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Díky velice kvalitnímu použitému materiálu se opravdu jedná o luxusní bazény, které jsou chloubou každé zahrady.

luxusní bazén

Lepší stabilita, UV stabilizace a ochranná fólie – a stále levné!

Pro lepší stabilitu a dokonalou statiku vyztužujeme naše zahradní bazény venkovním žebrováním. Bazény s touto konstrukcí jsou mnohem pevnější, a to i při tloušťce 5 mm. Navíc bazény svařujeme na nejmodernějším CNC stroji WORK BWM 3000 touch, díky čemuž jsou sváry mnohem přesnější a pevnější. K luxusnímu vzhledu bazénu také přispívá modrá barva Caribic, která je hitem posledních let a je velmi elegantní.

Pro luxusní vzhled bazénu je také klíčové použití nejmodernějších technologií. UV stabilizace a ochranná fólie se postarají o ochranu před možným poškrábáním nebo před poškozením od silných slunečních paprsků. Naše rodinné bazény jsou i přes použití kvalitních materiálů a nejmodernějších technologií stále cenově přijatelné!

Tvar bazénu významně ovlivňuje kvalitu vody

Tvar bazénu může významně ovlivnit celkový vzhled a kvalitu vody. Příkladem mohou být naše obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy, které se velmi snadno udržují za pomocí bazénového vysavače. Ten se do kulatých rohů dobře dostává a vyčistí z nich všechny nečistoty. Tím zajistí krásně čistou azurovou vodu.

Schodiště utváří celkový dojem

Málokdo asi tuší, že schodiště je skutečně velmi důležitým prvkem bazénu. Nejen, že dotváří celkový dojem z bazénu, ale postará se také o bezpečný vstup do vody a čistotu. V kulatých bazénech se obvykle totiž používá kovový žebřík, pod kterým se ovšem drží nečistoty, což se následně negativně projevuje na kvalitě vody. Kovový žebřík navíc není příliš bezpečným a stabilním řešením.

Dle našeho názoru je luxusní bazén ten, který disponuje stabilním schodištěm zabudovaným do bazénu. My do obdélníkových bazénů vždy instalujeme vestavěné rohové schodiště, které opravdu působí přepychově.

  • Schody se nikdy neprohnou – jsou velmi kvalitně podbetonované

  • Nekazí se pod nimi voda – nemá kde

  • Jsou kvalitně provařené, a tím pádem pevné

  • Mají speciální protiskluzovou úpravu

  • Utváří luxusní dojem z bazénu

 

luxusní bazény

Příslušenství ještě více zpříjemní koupání

Příslušenství může ještě více zpříjemnit používání a koupání v luxusním bazénu. My všechny bazény osazujeme Solinátorem (slaná voda, která má léčebné účinky a ničí vodní kámen) nebo UV lampou, ionizérem a přírodními polymery.

Ať máte jakýkoliv bazén, doporučujeme nezatěžovat své zdraví škodlivými chemickými dezinfekcemi a chlorem. Raději si pořiďte zmiňované zařízení a užívejte si příjemné koupání.

V nabídce máme také další příslušenství, jako je skimmer, písková filtrace, protiproud, solární plachta, bazénové zastřešení a další. Uděláme z téměř jakéhokoliv bazénu bazén luxusní.

Naším cílem je instalovat našim zákazníkům plastové bazény pouze z kvalitních materiálů a poskytnout jim to nejlepší možné řešení. Díky tomu je celoplastový bazén od nás opravdu luxusní!