Bazény Šulc

Podzemní bazény a výroba od rodinné firmy Šulc

Jsme česká rozvíjející se rodinná firma, která se zabývá výrobou plastových zahradních bazénů zapuštěných do země, prodejem vířivek, infra saun, zastřešení a veškerého příslušenství. Naše zapuštěné bazény Vám poskytnou dokonalý komfort. Svým luxusním vzhledem a kvalitním provedením patří mezi špičky na trhu. Zapuštěný bazén zkrášlí Vaši zahradu, poskytne Vám možnost relaxace, uvolnění, zábavy a sportovních aktivit! Stane se místem radostného setkávání s rodinou, sousedy a přáteli.

Výroba rodinných bazénů a dalších plastových výrobků

Kromě výroby a instalace zahradních zapuštěných bazénů se zabýváme výrobou jímek, septiků, vodoměrných šachet, revizních šachet, šachet pro tlakovou kanalizaci, šachet na vrtané studny a dalších produktů z plastu (jsme přímo výrobci bazénů). Naše bazény zapuštěné do země a zastřešení rozvážíme a montujeme po celé ČR.

Podzemní bazény s UV lampou a ionizérem

Všechny naše bazény osazujeme UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro bezchlórovou údržbu vody. Takto se ošetřuje voda ve veřejných bazénech, kde jsou bazénky pro nejmenší děti. Podle norem pro bazény EU musí být v těchto malých brouzdalištích voda ošetřena bezchlórově - UV lampa a Ionizér. Toto zařízení ničí bakterie, viry a zabraňuje množení jednoduchých organizmů. Ať už máte na zahradě luxusní plně zapuštěný bazén (podzemní bazén), částečně zapuštěný bazén, zapuštěný bazén se zastřešením, malý zahradní zapuštěný bazén, či velký rodinný bazén, nezatěžujte zbytečně Vaše zdraví škodlivými desinfekcemi a k bazénu si pořiďte uvedené zařízení. Chlór totiž může způsobit podráždění kůže, očí a horních dýchacích cest zejména při vdechování aerosolu těsně nad vodní hladinou.

Zapuštěné plastové bazény a výhody zastřešení

Naše firma nabízí rovněž zastřešení zapuštěných zahradních bazénů a podzemních bazénů. Zapuštěné bazény získají díky zastřešení tyto výhody: 

  • zvýšení bezpečnosti uvnitř i vně bazénu (ochrana před pádem dětí do bazénu), 
  • prodloužení koupací sezóny, 
  • snížení nákladů na vytápění, 
  • minimalizace rozsahu údržby (bazén se nezanáší hrubými nečistotami, např. sazemi, hmyzem, listím, či trávou).

Poskytujeme také výměnu starých zapuštěných plastových bazénů a v našem e-shopu www.virivky-sulc.cz nabízíme vířivky, sauny, veškeré příslušenství k bazénům a vířivkám, bazénovou chemii, bezchlórovou údržbu vody, atd. 

Výroba rodinných bazénů od firmy Šulc - vysoká kvalita a příznivá cena 

Bazény svařujeme na nejmodernějším CNC stroji WORK BWM 3000 touch. Výroba zahradních rodinných bazénů zahrnuje celoplastové bazény ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics s letitou tradicí výroby PP desek. Uvedený materiál je prověřený pro výrobu bazénů, odolávajícím mrazům i přímému slunečnímu záření. Touto metodou vyrábíme luxusní rodinné bazény ve vysoké kvalitě za relativně nízké ceny.

Zapuštěné plastové bazény vyrobíme na míru

Výroba plastových obdélníkových bazénů je možná v různých velikostech od 4 x 3 x 1,2m až do rozměru 7 x 3 x 1,5m přesně dle přání zákazníka! Zahradní bazény zapuštěné do země vyrábíme v modré barvě caribic, která je mezi zákazníky doslova hitem.

Vyrábíme také vnitřní plastové rohové schodiště ze speciálního protiskluzového materiálu o tloušťce 8 mm určené k podbetonování (výhody podbetonování - schody se nikdy neprohnou, jsou uvnitř kvalitně provařené, nikdy se nemohou odtrhnout a nekazí se pod nimi voda).

(Neprodáváme laminátově bazény, protože praxe ukázala, že mají slabou stěnu a po několika letech mají prasklinky a třepí se. Levný laminátový zapuštěný bazén prostě nedoporučujeme.)

Proč právě naše zapuštěné plastové bazény?

Jak jsme již zmínili, polypropylenové rodinné zapuštěné bazény mají oproti bazénům z jiných materiálů velmi dobrý poměr kvalita – cena (tyto bazény lze nakupovat relativně levně a nemusíte tak zdlouhavě čekat na zapuštěné bazény v akci či výprodej). Výroba bazénů se soustřeďuje na vysokou kvalitu, dlouhou životnost a detailní zpracování. Stavební část a instalace je také relativně nenáročná, ale je jasné, že každý nemůže vědět o stavbě zahradního bazénu vše. Proto Vám rádi poskytneme naše zkušenosti a přijedeme poradit, jak a kam zapuštěný bazén umístit, kde zabudovat schodiště, kam a jak daleko odsouvat zastřešení, jakou vybrat filtraci, UV lampu, světlo či protiproud, kam umístit šachtu na technologii atd. Stavba zapuštěného bazénu tak pro Vás nebude úskalím, ale radostí!

V naší firmě jsme pro Vás připravili vzorový rodinný zahradní bazén, u kterého Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy a předvedeme funkčnost příslušenství a zastřešení. Jsme Vám k dispozici 6 dní v týdnu (Po -Pá 8 00 - 19 00, ) a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kvalita a Vaše spokojenost je odrazem naší firmy.

Pohled na realizovaný plastový bazén se zastřešením
 Vlastní přeprava bazénu k zákazníkům
Realizace bazénu se zastřešením
Realizace bazénu bez zastřešení