Kopané bazény, výherce mezi zahradními bazény!

Přemýšlíte, zda nadzemní, polozapuštěný či zcela zapuštěný bazén? Kdekoliv, kde to jen dovolují prostory a půda pozemku, doporučujeme bazény kopané neboli zapuštěné. Takové bazény mají delší životnost, protože lépe odolávají přírodním vlivům, umožňují mnohem komfortnější vstup do vody a celkově vytváří lepší dojem ze zahrady, jelikož nebrání ve výhledu. Navíc je pro ně mnohem jednodušší zařídit ideální zastřešení bazénu  a díky zasazení v zemi snadněji docílíte vyšší teploty vody.

VÝHODY KOPANÉHO PLASTOVÉHO BAZÉNU

Materiálů, ze kterých se bazény vyrábí nalezneme na trhu rovněž několik a pro někoho může být obtížné si z takové palety možností vybrat. Bazeny-sulc nabízí variantu plastových kopaných bazénů, které zaručují vysokou životnost a odolnost, snadnou údržbu a řadí se mezi nejlevnější kopané bazény vůbec. Při výběru toho ideálního bazénu je možnost zhotovení bazénu v požadovaných rozměrech dle přání zákazníka a vybrat si lze z obdélníkových plastových kopaných bazénů s kulatými rohy ve velikostech od 4 x 3 x 1,2m až do rozměru 7 x 3 x 1,5m.

KDY JE NEJLEPŠÍ ZAČÍT S VÝSTAVBOU BAZÉNU?

S výstavbou kopaného bazénu je třeba začít dříve, než když už je začátek léta na spadnutí, jelikož příprava a realizace celé instalace je časově náročná. Nejideálnější je začít hned poté, co pominou mrazy, jelikož po ukončení stavebních prací vám ještě zbyde čas na to zasít trávu kolem bazénu či si zrealizovat okolí bazénu jako je například řešení venkovní bazénové dlažby, terasy kolem bazénu či venkovní osvětlení k bazénu.

plastový kopaný bazén

BENEFITY BAZÉNU S ROHOVÝM PLASTOVÝM SCHODIŠTĚM

Ke kopanému bazénu se doporučuje již vestavěné protiskluzové schodiště, které na rozdíl od klasických schůdků snižuje riziko zranění. Schody nejsou vypodložené plastem, ale betonem, tudíž nehrozí nebezpečí prohnutí a dalším plusem je fakt, že se pod nimi nekazí voda! Navíc na takových schodech můžete začít super relaxaci, jelikož se na nich dá odpočívat.