Venkovní bazény zapuštěné do země od Bazény Šulc

Venkovní bazén zapuštěný do země je investicí, která se vám ihned vrátí v podobě rodinné pohody a společně strávených příjemných chvil. Již nemusíte hledat vhodné místo na koupání a ztrácet čas balením věcí k vodě. Zapuštěné bazény navíc působí luxusně a jsou chloubou každé zahrady. Jaké má venkovní bazén výhody a jak vybrat ten pravý?

Nenabízíme venkovní bazény na klíč – nabízíme řešení od A do Z!

Venkovní zapuštěný bazén vám zajistí komfort a pro celou rodinu se stane místem setkávání. Užijete si spousty zábavy, relaxace, ale také zdravého pohybu. Naše společnost Bazény Šulc zákazníkům nabízí to nejlepší možné řešení od A do Z. Vyrábíme a prodáváme pouze kvalitní plastové bazény, které jsou pevné a stálé. Součástí instalace bazénu je také ověřené příslušenství, jako jsou solničky, UV lampy, ionizéry, tepelná čerpadla, vysavače či filtrační jednotky.

Svým zákazníkům neposkytujeme venkovní bazény na klíč (výkop a obetonování), protože se často jedná o různě upravovaná řešení, která se ve výsledku nemusí osvědčit. Na trhu s bazény působíme mnoho let a za tuto dobu jsme načerpali nespočet zkušeností a měli možnost ověřit si mnoho materiálů a technologií.

Díky tomu, že se nám podařilo objevit opravdu vysoce kvalitní německý materiál Röchling a způsob, jak sestavit perfektní bazén, můžeme svým zákazníkům nabídnout spolehlivě ověřený produkt, který jsme navíc schopni přizpůsobit jejich přáním a možnostem. Jako přímí výrobci vám můžeme nabídnout venkovní bazén za výhodnou cenu.

bazény do země

 

Elegantní venkovní bazény zapuštěné do země

V naší nabídce naleznete venkovní bazény obdélníkového tvaru s kulatými rohy v rozměrech 4 x 3, 6 x 3 a 7 x 3 m. Tento tvar se nám velmi osvědčil, protože kulaté rohy bazénu umožňují snadnou údržbu bazénovým vysavačem. V rozích tak nezůstávají nečistoty, které by mohly zakalit celou vodu.

Do obdélníkového bazénu lze snadno vestavět vnitřní rohové schodiště k podbetonování, které vytváří dojem luxusního venkovního bazénu a schody navíc nemohou prasknout. Rohové schodiště je navíc praktičtější nežli kovový žebřík, pod kterým se drží nečistoty.

Instalujeme také kvalitní vyztužené zastřešení s bočními dveřmi. Právě díky zastřešení můžete v bazénu plavat i za nepříznivých teplot. Třpytivý vzhled vody v bazénu zajišťuje barva Caribic, která je velmi elegantní. Naše venkovní bazény do země jsou navíc odolné proti mrazům a přímému slunečnímu záření.

 

Venkovní bazény – montáž Praha a celá ČR

Jsme soukromá rodinná firma a našim zákazníkům zajišťujeme kompletní řešení bazénu. Provádíme montáž všech našich výrobků včetně příslušenství. Dbáme na rychlou realizaci a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Máme rozsáhlý vozový park a vše, co se týká vašeho bazénu, dopravíme až k vám domů. Venkovní bazény montujeme nejen v Praze a Středočeském kraji, ale též po České republice do vzdálenosti 200 km od sídla firmy. Často také spouštíme akce a slevy na venkovní bazénové sety.

Stále si nejste jistí? Podívejte se na 30 důvodů, proč koupit bazén právě od nás.