Články

Víte, jak správně zazimovat bazén?

Je to jeden z úkonů, kterému se nevyhnete. S našimi radami, jak zazimovat bazén, to zvládnete bez potíží.

více informací

Víte, jak vybrat bazén a na co byste si měli dát pozor?

Také už se nemůžete dočkat léta? Koupání, opalování a veškeré radovánky, které k tomuto období patří. A bez pořádného bazénu by to nebylo ono.

více informací

Plastové bazény Polman

Bazény Polman nabízí plastové bazény v různém provedení. Od zapuštěných po volně stojící oválné, kulaté, obdélníkové i atypické tvary.

více informací

Bazény Albixon

Albixon nabízí fóliové nebo keramické bazény do země a také bazény z materiálu ALBISTONE. Přelivové nebo tradiční skimmerové bazény dodává Albixon po celé České republice.

více informací

Zahradní bazény

Zahradní bazény zapuštěné do země Zapuštěné zahradní bazény Vám poskytnou komfort, o jakém jste vždy snili! Působí luxusně a jsou ozdobou každé zahrady. Užijte si zábavu, osvěžení, relax, uvolnění a zdravý pohyb! Našim zákazníkům nabízíme kvalitní zahradní bazény a veškeré příslušenství k zahradním bazénům jako jsou UV lampy, ionizéry, vysavače a filtrační jednotky.

více informací

Kvalitní bazény jako od firmy Mountfield

Bazény – Šulc je česká firma, která řadu let vyrábí, montuje a dodává na český trh stejně kvalitní plastové bazény, jako například firma Mountfield. Bazény dodáváme ve stejné kvalitě a stejném vybavení. Velké firmy, mají neomezené možnosti reklamy – letáky, billboardy…, ale naše firma umí nabídnout rodinnou atmosféru, jak při předvedení našeho vzorového bazénu, příslušenství, posezení u kávy a návštěvou u Vás při zodpovězení vašich otázek.

více informací

Vložkovaný bazén fólií DLW

Jedná se o skelet libovolného tvaru a velikosti s jednotnou nebo i proměnlivou hloubkou. Vše záleží pouze na Vás co si zvolíte.

více informací