Proč vyměnit starý zapuštěný bazén za nový?

Proč vyměnit starý zapuštěný bazén za nový?

Zjistili jste, že Vám starý bazén na zahradě přestává sloužit, nebo už úplně dosloužil? Je starý, oprýskaný, popraskaný a mizí Vám z něj voda? Pak je nejlepší bazén vyměnit za nový a kvalitní, aby se Vám toto už podruhé nestalo! 

Opravit nebo vyměnit?

Spoustu lidí možná napadne, jestli není lepší spíše opravit ten starý. Problém je ovšem v náročnosti oprav. Staré bazény z nekvalitních materiálů mohou být drahé na opravu, která problém skutečně vyřeší. Jen tak něco narychlo levně zalátovat znamená, že se problém pravděpodobně brzy vrátí. Proto může být mnohdy lepší raději koupit celý nový bazén, který bude vyrobený kvalitně, a vydrží Vám po dlouhá léta.

Díry po zapuštěných bazénech

Zásadní problém s odstraňování starých zapuštěných bazénů je díra, která po nich zbyde.

Při pořizování nového bazénu toho ovšem můžete využít. Naše bazény skvěle sedí hlavně do vyhloubenin, které vzniknou po odstranění starých bazénů od Mountfieldu. Vyměnit tak starý bazén Mountfield za nový od nás je hračka. Poradíme si ovšem i s bazény od jiných firem, jen poté bude možná jiný výsledný rozměr.

Proč zrovna naše bazény?

Proč bychom Vám bazén měli vyměnit zrovna my? Protože nabízíme kvalitní a odolné bazény za přijatelnou cenu. Nebudete tak muset za pár let řešit stejný problém, a bazén od nás Vám vydrží dlouho dělat radost. Používáme nejnovější technologie a kvalitní materiál od německé firmy Röchling Engineering Plastics. Jsou vyztužené a odolávají mrazu i přímému slunečnímu záření. Jsme tradiční česká rodinná firma a máme se zakopanými bazény spoustu zkušeností. Proto Vám můžeme zaručit veškeré potřebné informace, nebo Vám třeba ukázat ukázku našich prací v našem showroomu.